Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Шевченківці на фестивалі в Канаді

Значна подія сталася в житті Дніпровського національного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка. Уперше театр побував за океаном, а саме у канадському місті Місісаґа, яке входить до складу Великого Торонто.

На початку червня там пройшов український фестиваль Mississauga Ukrainian Festival 2019, у якому взяли участь і шевченківці, виступивши на одній сцені з зірками співачкою Тіною Кароль та скрипалем-віртуозом Василем Попадюком. Як відомо, Mississauga Ukrainian Festival відбувається щорічно на Celebration Square і представляє зразки української культури, кухні та ремесел від канадців українського походження. Фестиваль пропонує багато цікавого для усієї родини: музика і танці від місцевих талановитих виконавців, які продемонструють українську душу та історію. Пропонуються українські страви, які не залишать байдужими нікого. Фестиваль є своєрідною «екскурсією по тому, що значить бути українцем», —  зазначається на сайті Mississauga Ukrainian Festival.

Для канадських глядачів, серед яких, звичайно було багато українців, колектив показав казку Л.Кушкової «Коза-Дереза» та патріотичний концерт «Ангели Тебе Оберігають» І.Кирильчатенка, які вже давно завоювали популярність на батьківщині.

Гастролерів гостинно приймали  щодня канадці українського походження, наприклад волонтер пан Володимир. Численні творчі зустрічі були проведені в українських школах міста Місісаґа.

Шевченківців гостинно приймає волонтер пан Володимир (другий ряд, третій зліва). 

Неля Ніколаєва, Василь Попадюк, Оксана Петровська, Віктор Гунькін, Лідія Кушкова

Колектив із канадцями

Глядачі фестивалю

Шевченківці із директором Петровською Оксано Іванівною у центрі. 

Лідія Кушкова — автор і режисер казки у віршах «Коза-Дереза»

Організатор фестивалю  Юрій Клюфас, співачка Тіна Кароль