Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад!

Увага! Національний академічний український муз.-драм. театр ім. Т.Шевченка проводить конкурс на заміщення вакантних посад:

— артисти драми із хорошими вокальними даними та артисти-вокалісти  (чоловіки і жінки віком до 55 років)
— артисти балету І категорії (чоловіки і жінки віком до 35 років)
— художник-рекламіст

1.До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають профільну освіту та вільно володіють українською мовою.

2.Для участі у конкурсі претенденти приносять (надсилають) на адресу Конкурсної комісії 49000 м. Дніпро, вул. Воскресенська, 5, Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім.Т.Г. Шевченка (каб. №22 або відділ кадрів)
такі документи у папці:

 — заява про участь у конкурсі;
 — особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою  (можна завантажити тут: http://asp.univ.kiev.ua/doc/osobovyj_lystok.pdf )
 — копія документа, що посвідчує особу;
 — копія трудової книжки (за наявністю) 
 — копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 — творче резюме  із конт. телефоном

Артисти драми та артисти-вокалісти  повинні підготувати:   пісню, прозовий твір (уривок тривалістю 3-5 хвилин), вірш, байку, монолог із п’єси (за власним вибором). Бажано, щоб в репертуарі вступника були зразки як класичної, так і сучасної вітчизняної та зарубіжної літератури. Твори, що виконуються, повинні різнитися один від одного за жанром і змістом, що надає можливість вступникові більш повно виявити свої здібності та творчий діапазон.

Дата проведення конкурсу — 3 травня о 10:00 (орієнтовно). 

Довідки: тел.  (094) 885-46-78 , 744-51-57,   е-mail: ukrdrama@i.ua