Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Відео архів

Відео архів

 

ПРОПОНУЄМО ДО ВАШОЇ УВАГИ  НАШІ ВИСТАВИ МИНУЛИХ РОКІВ:

 

С.Стратієв «Автобус» . Драма на 1 дію. Прем’єра 2000 року.  Режисер : засл. діяч мистецтв А.Канцедайло . В ролях: нар. арт. України Василь Чечот, Гр. Маслюк, Мих. Чернявський. Заслужені артисти України: Валерій Мойсеєнко, Петро Кулик. Артисти Станіслав Дрожаков, Анатолій Кузьменко, Олена Вербова, Л. Юр’єва

Ю.Едліс «Бульварний роман» . Комедія на 1 дію. Прем’єра 1999 року. В ролях: нар. арт. України Лідія Кушкова та засл. арт. Укр. Микола Постолака.

 

«Марія Стюарт» Д.Мараїні за Ф.Шиллером. Прем’єра 2004 року. Режисер — з.д.м.У. Сергій Чулков.

У головних ролях: засл. арт. України Наталя Тафі (Марія Стюарт, королева Шотландії), нар. арт. Укр. Лідія Кушкова ( Єлизавета, королева Англії), засл. арт. Укр. Жанна Дмитренко (Анна Кеннеді), засл. арт. Укр. Л.Булдигіна (Ненні), з.а.У. Світлана Сушко (Летиція, удова графа Ленекса)

Дачія Мараіні пропонує свою версію відомої історії про взаємовідносини видатних постатей – Марії Стюарт, королеви шотландської, та Єлизавети Тодор, королеви англійської. Дві неповторні жіночі долі.  Марію Стюарт, що жила повнокровним життям, забуваючи про високу місію королівської влади, доля привела на ешафот.  Єлизавета , яка дбала про державу, про її розквіт, про недоторканість своєї влади, була позбавлена звичайного жіночого щастя

І дія

ІІ дія

 

«8 люблячих жінок» Р.Тома. Комедійний детектив на 2 дії. Прем’єра 2008 року.
Режисер — Юрій Кочевенко. Вірші Лесі Степовички/  У ролях: Комедійний детектив на 2 дії. У ролях: засл. арт. України: Алла Пуліна, Лариса Булдигіна, Ірина Медяник, Світлана Сушко, артисти: Олена Завгородня, Наталя Гаврикова, Аліна Чорнодуб.

          Сатиричний детектив  із напруженим сюжетом і класичною ситуацією, коли в замкненому просторі знайдено труп і по ходу справи виявляється, що кожна з восьми присутніх в домі жінок могла (або принаймні, мала всі підстави) убити єдиного в домі мужчину (чоловіка, зятя, брата, батька, коханця, хазяїна помешкання). Вистава гарантує мертву тишу в залі і напружений інтерес. У канву подій вплетені трагікомічні ситуації та психологічні портрети героїнь.

Перша дія

II дія

«Конкурс або вояж до Сингапура» . Прем’єра 2002 року. Комедія на 2 дії
Режисер — Лідія Кушкова.
У ролях: Л.Кушкова, В.Крачковський, Г.Маслюк, В.Чечот, Н.Тафі, Л.Білінська, Н.Ніколаєва, С. Дрожаков, Л.Кусакіна та ін.
Весела сучасна комедія про торгашку у ларьку Варю Волкову та її  дочок красунь.

І дія

ІІ дія

«Аршин мал алан » У.Гаджибекова. Оперета на 2 дії. Прем’єра 2005 року.
Режисер — Лідія Кушкова . Диригент — Юрій Кутєпов. Художник — Іван Шулик. Балетмейстер — Валентина Грекова. У ролях: нар. арт. Укр. Валерій Ковтуненко, Василь Крачковський, засл. арт Укр. Людмила Бєлінська, артисти Ольга Радочинська, Влад Олійник, Анатолій Корольов, Людмила Кусакіна, Олена Завгородня.

Весела, добра оперета класика азербайджанської культури. Дія відбувається на початку ХХ століття, коли азербайджанські дівчата мусили носити паранджу і не мали права  бодай одним оком поглянути перед весіллям на свого нареченого. Головні герої Аскер та Гюльчохра руйнують ці забобони. У цьому допомагає їм ерудований та кмітливий Сулейман, і навіть суворий батько Гюльчохри Султанбек не в змозі перешкодити весіллю, більше того, він сам закохується у апетитну тітоньку Джахан.

І дія

ІІ дія

 

«Старомодна комедія». І дія. Прем’єра 2007 року.
Режисер — з.д.м.У. Юрій Кочевенко. В ролях: нар. арт. Укр. Михайло Чернявський та засл. арт. Укр. Жанна Дмитренко. За участю Віталія Каплі та Ксенії Божинської.

Вистава розповідає про двох немолодих людей: головного лікаря санаторію (нар. арт. України Михайло Чернявський, який восени відсвяткував свій ювілей) і касирші цирку (засл. арт. України Жанна Дмитренко), які зуміли зберегти інтерес до життя, безпосередність почуттів. Історія світла і чиста, лірична і трохи сентиментальна…

І дія

ІІ дія

Наполеон і Корсиканка». Комедія на 2 дії. Прем’єра 2005 року.

Режисер – Сергій Чулков, засл діяч мистецтв України
Художник – Тетяна Чухрій
У головних ролях: народні артисти України Михайло Чернявський і Лідія Кушкова. У ролях: нар. арт.Укр. Григорій Маслюк, Василь Чечот, Віктор Гунькін, засл. арт. Укр. Валерій Мойсеєнко.

П’єсу «Наполеон і Корсиканка» можна назвати притчею про владу, про відповідальність людини, владою наділеної. Дія спектаклю відбувається на острові Святої Єлени за два роки до смерті французького імператора, котрий перетворився тут із владаря світу на безправного та хворого в’язня. Місце, де доводиться доживати останні місяці колишньому власнику сотень палаців, більш ніж прозаїчне, це стайня. Сюжет історичного анекдоту, покладеного в основу п’єси, придуманий чеським автором  настільки переконливо, що в його правдоподібність віриш. І фантазія Губача підстьобує політ власної фантазії.

І дія

ІІ дія

Вільям Шекспір “УСЕ ДОБРЕ, ЩО КІНЧАЄТЬСЯ ДОБРЕ»

Переклад з англійської Леся Танюка. Комедія на 2 дії.  Режисер: Лідія Кушкова, нар. арт. України. Художник: Тетяна Чухрій. Музичне оформлення: Юрій Кутєпов, засл. діяч мистецтв України. Хореографія: Олена Будницька.

В ролях:  Василь Крачковський, Жанна Дмитренко, Вероніка Голованьова, Валентина Сушко, Павло Скурський, Владислав Олійник, Тетяна Башкатова, Петро Кулик, Лариса Булдигіна та ін.

Людина народжується на короткий проміжок часу, щоб знайти своє місце під сонцем. Кожен з нас прагне прожити своє життя якнайкраще. Нерідко у боротьбі за своє щастя ми опускаємо руки. Та не такі герої нашої вистави. Вони, долаючи труднощі, стають сильнішими, винахідливішими, кмітливішими. А вже які несподіванки підстерігають юних за своєю пристрастю героїв! Які підніжки ставить їм життя! А як же інакше? Адже фабульним джерелом  шекспірівської комедії стала дев’ята новела третього дня «Декамерона» Дж. Боккаччо. Проте характери героїв сформовані Шекспіром значно глибші. П’єса пронизана духом епохи Відродження, уособленням якого є молода героїня Гелена. Їй невластива покірність. Розумна, вродлива, наполеглива і завзята, вона живе у повній гармонії із собою, що і становить суть ренесансного розуміння досконалості людської особистості. У п’єсі йдеться про дівочу честь і порядність юнаків, і це настільки перегукується із сьогоденням, що ми, закохавшись у п’єсу, пропонуємо і вам подивитись виставу, над якою працював увесь колектив театру.

                                                                             І дія

ІІ дія

на головну>>