Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Концерт до Дня народження Тараса Шевченка у шевченківців.

9 березня до Дня народження Великого кобзаря у Дніпровському академічному театрі ім. Т.Шевченка відбувся урочистий концерт. У ньому були задіяні метри сцени: народний артист України Михайло Чернявський , заслужений працівник культури України Марія Проценко , провідні майстри сцени: Світлана Сушко, Вероніка Голованьова, сестри Родочинські та Олена Завгородня, молоді артисти драми Олексій Таран, Ярослав Безкоровайний, Тетяна Лоза, Максим Кузнєцов, Дмитро Прищепо, Наталя Штернер та ін. Артисти балету на чолі з балетмейстером Олексієм Коваленком порадували глядачів феєричними танцювальними номерами «Козачий», «Гопачок», «Ліричний танок» у злагодженому супроводі оркестру під керівництвом Юрія Бєдніка.
Звучали твори Т.Шевченка: «Катерина», «І мертвим, і живим…», «Тополя», «Перебендя», «Заповіт», пісні: «Зоре моя вечірняя», «Садок вишневий коло хати», ну а гімн «Реве та стогне» за традицією виконав увесь колектив театру. Уривок з вистави «Украдене щастя» І.Франка та музичний твір «Сповідь» у виконанні Юрія Бєдніка урізноманітнили програму святкування.
Відрізнився захід від попередніх тим, що участь у ньому також взяли діти із студії «Намистечко» при театрі ім. Т.Шевченка, а також представники діаспор м.Дніпра.

Керівник літ.-драм. частини театру
Віктор Шевченко