Артисти театру


Григорій МАСЛЮК

Григорій МАСЛЮК

Народний артист України
Лауреат фестивалів і конкурсів

Василь КРАЧКОВСЬКИЙ

Василь КРАЧКОВСЬКИЙ

Народний артист України
Лауреат фестивалів і конкурсів

Михайло ЧЕРНЯВСЬКИЙ

Михайло ЧЕРНЯВСЬКИЙ

Народний артист України
Лауреат фестивалів і конкурсів
Володар Ґран-прі «Січеславна»-2000

Лідія КУШКОВА Режисер-постановник

Лідія КУШКОВА Режисер-постановник

Народна артистка України. Кавалер
орденів «Княгині Ольги» ІІІ ступеня та
«Святої великомучениці Варвари» ІІ ступеня
Володар Ґран-прі «Січеславна» — 2001

Оксана ПЕТРОВСЬКА

Оксана ПЕТРОВСЬКА

Заслужена артистка України

Віктор ГУНЬКІН

Віктор ГУНЬКІН

Заслужений артист України
Голова профкому театру
Лауреат фестивалів і конкурсів
Володар Ґран-прі «Січеславна»-2017

Володимир БЕРЕЖНИЦЬКИЙ

Володимир БЕРЕЖНИЦЬКИЙ

Заслужений артист України
Лауреат фестивалів і конкурсів

Жанна ДМИТРЕНКО

Жанна ДМИТРЕНКО

Заслужена артистка України
Лауреат фестивалів і конкурсів

Ірина МЕДЯНИК

Ірина МЕДЯНИК

Заслужена артистка України
Лауреат фестивалів і конкурсів

Неля НІКОЛАЄВА

Неля НІКОЛАЄВА

Заслужена артистка України
Лауреат фестивалів і конкурсів

Наталія ТАФІ

Наталія ТАФІ

Заслужена артистка України
Лауреат фестивалів і конкурсів

Валерій МОЙСЕЄНКО

Валерій МОЙСЕЄНКО

Заслужений артист України
Лауреат фестивалів і конкурсів

Валентина СУШКО

Валентина СУШКО

Заслужена артистка України
Лауреат фестивалів і конкурсів

Марія ПРОЦЕНКО

Марія ПРОЦЕНКО

Засл. працівник культури України
Лауреат фестивалів і конкурсів

Ігор КИРИЛЬЧАТЕНКО

Ігор КИРИЛЬЧАТЕНКО

Лауреат фестивалів і конкурсів
Медаль за особистi заслуги та значний внесок у розбудову Днiпропетровської областi

Нінель МАЛЬЦЕВА

Нінель МАЛЬЦЕВА

Лауреат фестивалів і конкурсів

Ольга РАДОЧИНСЬКА

Ольга РАДОЧИНСЬКА

Провідний майстер сцени
Лауреат фестивалів і конкурсів

Вілен ГОЛОВКО

Вілен ГОЛОВКО

Провідний майстер сцени
Лауреат фестивалів і конкурсів

Володимир БАБИЧ

Володимир БАБИЧ

Лауреат фестивалів і конкурсів

Світлана СУШКО

Світлана СУШКО

Провідний майстер сцени
Лауреат фестивалів і конкурсів

Любов ТИМОШЕНКО

Любов ТИМОШЕНКО

Лауреат фестивалів і конкурсів

Василь ПЕТРУШКО

Василь ПЕТРУШКО

Лауреат фестивалів і конкурсів

Вероніка ГОЛОВАНЬОВА

Вероніка ГОЛОВАНЬОВА

Лауреат фестивалів і конкурсів

Галина САМАРА

Галина САМАРА

Лауреат фестивалів і конкурсів

Тетяна ЛОЗА

Тетяна ЛОЗА

Лауреат фестивалів і конкурсів

Дмитро ПРИЩЕПО

Дмитро ПРИЩЕПО

Лауреат фестивалів і конкурсів

Яна ГРИГОРИШИНА

Яна ГРИГОРИШИНА

Лауреат фестивалів і конкурсів

Наталія ГАВРИКОВА

Наталія ГАВРИКОВА

Лауреат фестивалів і конкурсів

Олена ЗАВГОРОДНЯ

Олена ЗАВГОРОДНЯ

Лауреат фестивалів і конкурсів

Влад ОЛІЙНИК

Влад ОЛІЙНИК

Лауреат фестивалів і конкурсів

Людмила КУСАКІНА

Людмила КУСАКІНА

Лауреат фестивалів і конкурсів

Сергій ВИНОКУРОВ

Сергій ВИНОКУРОВ

Наталія ШТЕРНЕР

Наталія ШТЕРНЕР

Олексій ТАРАН

Олексій ТАРАН

Максим ПОДОРОЖНИЙ

Максим ПОДОРОЖНИЙ

Катерина КУРСАКОВА

Катерина КУРСАКОВА

Ярослав БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Ярослав БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Олександр ПАСЄКА

Олександр ПАСЄКА

Сергій ГОРДЕЛЬЯНОВ

Сергій ГОРДЕЛЬЯНОВ