ЗАВГОРОДНЯ ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА


KOLEKTIV_2_3_Zavgorodnya.jpg

   Народилася 16 серпня 1981 року у с.Нижній-Ольчедаїв Вінницької області. З  по 2001 рік успішно навчалася у Дніпропетровському музичному училищі ім. М.І.Глінки, клас бандури. Переможець Дніпропетровського конкурсу виконавців на народних інструментах (1999, 2000). Нагороджена дипломом I ступеня за перемогу у міжрегіональному конкурсі виконавців на народних інструментах студентів муз. училищ (м. Полтава, 2001р.) Дипломант II творчого огляду-конкурсу авторів родини Івана та Матусі Гнип журналу «Борисфен» в номінації «Театр» (2010р.)

   З  2001 року – артистка-вокалістка театру ім. Т.Шевченка. Учасниця тріо бандуристок «Лілея». Маючи чудовий голос (мецо сопрано), бере участь у театралізованих та міських концертах, виконуючи пісні як народні, так і сучасні та естрадні.

    Ролі: Телі («Аршин мала лан» У.Гаджибекова), Діана («Все добре, що кінчається гарад» У.Шекспіра), Сюзон («8 жінок» Р.Тома), Варя («Новосельці» («Мамаша»)М.Кропивницького), мавпочка («Стережися Лева»), Зайчиха («Заєць-вирвихвіст» Г.Піменова), Коза-дереза («Коза-дереза») Л.Кушкової, Елла Делей («Тітонька Чарлі» за Б.Томасом), Мотря («Шельменко-денщик» Г.Квітки-Основ’яненка), Галя («Майська ніч» за М.Гоголем), Б’янка («Історія Отелло» Л.Іцелєва) та інші.

 

 

 

Заказать Интернет рекламу   |   Разработка сайтов