ТАФІ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА


KOLEKTIV_2_2_Tafi.jpg

Заслужена артистка України

 

   Заслужена артистка України Наталія Тафі після закінчення Дніпропетровського театрального училища (1982 р.) у трупі театру ім. Т.Г.Шевченка. Актрисою створено безліч яскравих сценічних образів, які рік-у-рік приваблюють глядачів глибоким ліризмом, невтомним пошуком життєвої істини та поетичним сприйняттям оточуючого світу і людей у ньому. Героїні Наталії Тафі відрізняються з-поміж інших надзвичайною правдивістю у розкритті і розвитку душевних станів, а, інколи, й трагічною долею. Чарівлива жіночість, вміння віднайти влучні інтонації і якнайточніші відтінки у розкритті характерів персонажів, драматичний талант і витончений аристократизм сценічного перевтілення роблять актрису неперевершеним майстром сцени.

   Володіючи широким вокальним діапазоном, артистка виступає із концертними програмами у культурно-мистецьких заходах обласного та загальнодержавного значення, крім того, протягом багатьох років часто є їх ведучою.

   Кращі ролі: Юля ("Піч на колесі" Н.Семенової), Єлизавета із драми „Ярослав Мудрий” І.Кочерги, Маруся Чурай за однойменним романом у віршах Л.Костенко, Алкмена з міфу по-езопівськи „В цьому домі переночував Бог” Г.Фігейреду, Наталка з музичної комедії „Наталка Полтавка” І.Котляревського, Єлизавета з драми „Народжений під знаком Скорпіона” В.Савченка, Лаура з блюз-серенади „Скляний звіринець” Т.Уїльямса, Анжеліка з фарсу-балету „Мольєріда” (за творами Ж.-Б.Мольєра), Мірандоліна з однойменної комедії К.Гольдоні, Марія Стюарт ("Королева Марія Стюарт") за В.Шіллером,  Стелла Хоґенґартен ("Татуйована троянда" Т.Уільямса),  Учителька естетики в комедії О.Галіна "Конкурс", Лулу ("Джокер" Г.Запольської), Куку ("Безіменна зірка" М.Себастіана) Донна Люсія («Тітонька Чарлі» за Б.Томасом ), Соланж ("Милі дітки" Ф.Кампо), Гедда Габлер у однойменній драмі Г.Ібсена та багато інших. Нагороджена багатьма посчесними грамотами різного рівня.

 

Реклама в Интернете   |   Заказать создание сайта