КРАВЧЕНКО ВОЛОДИМИР ВІТАЛІЙОВИЧ


KOLEKTIV_3_1_Kravchenko.jpg

 

   КРАВЧЕНКО В.В.  після служби у збройних силах закінчив ДКПУ у 1987 році. З 1988 працює артистом балету театру ім.Т.Шевченка. За двадцять років плідної роботи Кравченко В.В. брав участь більше ніж у п’ятдесяти виставах як танцюрист і помічник балетмейстера, таких як «Міс Америка», «Чмир», «Засватана-невінчана», «Конотопська відьма», «Сватання на гончарівці», «Сорочинський ярмарок», «Мірандоліна», «Маруся чурай», «Циган-прем’єр», «Роксолана», «Конкурс», «Серце мого коханого», «Сільва» та багато інших. Регулярно бере участь як соліст у  концертах на базі та на виїздах. Номери: «Іспанський танок», «Танго», «Циганський танок». Виконавець таких танцювальних номерів як «Пароплав», «Hello, Dolly», «Санта Клауси», «Ковбойський», «Циганський».
    За період роботи в театрі були зіграні такі драматичні ролі: Лукаш «Лісова пісня» Лесі Українки, парубок «Назар Стодоля» Т.Шевченка, гінець «Запороги» В.Веретенникова, вовк у казці «Операція «Мільйончик», Добровольський «Бал» Л.Кушкової, Андрій «Чумаки», прокіп «Мамаша» М.Кропивницького, парубок «Украдене щастя» та ін.
    Хореограф-постановник - виставах: «8 люблячих жінок» Р.Тома, «Старомодна комедія» О.Арбузова, "Пеппі Довгапанчоха" за А.Ліндгрен та інших.

 

 

 

 

 

Заказать Интернет рекламу   |   Разработка сайтов