КОРОЛЬОВ АНАТОЛІЙ ВІКТОРОВИЧ


KOLEKTIV_2_4_Korolev.jpg

 

   Анатолій Корольов народився 17 травня 1985 року в с. Спаське Новомосковського району Дніпропетровської області. У 2004 році закінчив Дніпропетровський державний театрально-художній коледж . У 2007 році закінчив Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв і отримав кваліфікацію «режисер масових заходів, естради і шоу-програм, викладач фахових дисциплін». За роки навчання брав участь у регіональних та всеукраїнських конкурсах читців – володар третьої премії всеукраїнського конкурсу читців-гумористів імені Остапа Вишні (м. Суми), дипломант всеукраїнського конкурсу читців імені Т. Г. Шевченка.

   З 2005 по 2009 роки працював на Дніпропетровському державному телеканалі на посаді ведучого програми «Ранковий коктейль».

   З 2004  працює в Дніпропетровському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка. Анатолій Корольов –
комедійний актор соковитої та сміливої характерності.

   Ролі: Заєць («Заєць – вирвихвіст»); Котигорошко («Котигорошко» А.Шияна); Мандрівник («Стережися лева» Я.Стельмаха); Стецько («Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основ’яненка), Хуліганець («Країна сонячних зайчиків»); Зіркар («Лускунчик» Е.Т.А.Гофмана); Лікар («А далі - тиша» В.Дельмар); Шльома («Украдене щастя» І.Франка); Велі («Аршин мал алан» У.Гадибекова); Блазень («Все добре, що кінчається гаразд» У.Шекспіра); Лікар («Земля» за О.Кобилянською); Капельмейстер («Бал» Л.Кушковою); Іким («Безіменна зірка» М.Себастіана); Індик («Ромео і Жасмин» О.Гавроша), Шельменко («Г.Квітки-Основ’яненка») та інші.

   У 2008 році став переможцем у театральному фестивалі Придніпров’я «Січеславна» у номінації «Краща епізодична роль» (роль Ікима у виставі «Безіменна зірка» М.Себастіана).

 

 

 

Эффективная реклама   |   Заказать сайт