КИРИЛЬЧАТЕНКО ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ


KOLEKTIV_2_4_Kirilchatenko.jpg

 

   Кирильчатенко І.М. народився 1974 року  Черкаської області. Після закінчення Дніпропетровського театрально-художнього коледжу у 1996-97рр. - актор Дніпропетровського академічного муз.-драм. театру ім. Т.Шевченка.

   У 1997-99 – актор  центру «Дозвілля» при обласному цирку. У 1999-2001 актор, адміністратор дитячого комерційного театру «Чародій». У 2009 році повернувся до колективу театру ім. Т.Шевченка.

  Режисер та ведучий концерту "А завтра була війна" до Дня перемоги.  Кирильчатенко І.М. грає комедійні та характерні ролі: Лялькар і Лікар («Лускунчик» Е.Т.А. Гофмана, Змій («Котигорошко» А.Шияна), Син («Ромео і Жасмин О.Гавроша), Десяцький («Майська ніч» за Гоголем), Грас («Білогорія – країна мрій» С. Петрова), Бас "За двома зайцями". Лопуцьковський ("Шельменко-денщик" Г.Квітки-Основ'яненка), Джин ("Аладдін" Я.Стельмаха),  та інші. Ветеран АТО на сході України. Автор сценарію, режисер і ведучий патріотичного концерту "Ангели Тебе Оберігаютють".  За особисті заслуги та значний внесок у розбудову Дніпропетровської області нагороджений мадаллю облради "25-та річниця незалежності України".

 

Реклама в Интернете   |   Заказать создание сайта