КАНЦЕДАЙЛО АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ


KOLEKTIV_1_Kancedajlo.jpg

Головний режисер

Заслужений діяч мистецтв України

 

   Сценічну діяльність Анатолій Канцедайло розпочав у 1972 р. після закінчення Харківського інституту мистецтв. Працював актором в Івано-Франківському театрі ім. І.Франка та в інших театрах. Після закінчення у 1983 р. режисерського факультету цього ж інституту працював головним режисером у Херсоні, з 1993 по 1998 р. – в Івано-Франківську, з квітня 1998 р. – у Дніпропетровську.

   Загалом поставлено в театрах України більше 50 вистав і кожна явила глядачу гармонійну єдність фантазії та реальності, сполуку інтелекту з емоційністю.

   Вистави, що мали потужний резонанс у громадськості: “І віддай їм заслужене ними ” за п’єсою М.Куліша “97”, “Камінний господар” Лесі Українки, “Баядера” І.Кальмана, “Заплакані вікна” С.Пушика (за В.Стефаником), “Сватання на Гончарівці ” Гр. Квітки-Основ’яненка, «Автобус» Стратієва, «А далі – тиша» В.Дельмар, Новосельці («Мамаша») М.Кропивницького та інші.

   Більшість вистав режисера отримували нагороди або дипломи Міністерства культури та мистецтв України. Його вистава “Наймичка” за І.Карпенком-Карим стала переможцем на Всеукраїнському огляді. Вистава “Хазяїн” за І.Карпенком-Карим здобула симпатію глядача на фестивалі “Класика сьогодні” (1999 р.), ця вистава і режисер отримали дипломи. Вистава “Автобус” за С.Стратієвим була визнана однією з кращих на театральному фестивалі “Січеславна – 1999”. Вистава “Украдене щастя” за І.Франком отримала шість  нагород премії “Січеславна – 2000” , гран-прі отримав нар. арт. Україним Михайло Чернявський за роль Миколи.

   Канцедайлу А.І. було присуджено Міжнародну премію ім. В.Блаватського НСТДУ. Володар міської мистецької премії ім. І.Кобринського за виставу «Дами і гусари» А.Фредро (2009р.)

 

 

Реклама в Интернете   |   Заказать создание сайта