ГРИГОРИШИНА ЯНА СЕРГІЇВНА


person_Grygoryshyna2.jpg

   Григоришина Яна Сергіївна, народилась 16 квітня 1988 року в місті Дніпропетровськ. 1994-2003 навчалася у музичній школі, клас фортепіано. У 2008р. закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж. Отримала диплом з відзнакою та вокальну спеціалізацію. У 2008-2010 навчалась у Національній Академії керівних кадрів культури і мистецтв.

   Брала участь у вокальних конкурсах:

Всеукраїнський дитячий фестиваль-конкурс класичної та камерної музики "Весняна Рапсодія", м.Київ, 2007р. ( дипломант).

Шостий регіональний конкурс вокалістів "Музична Таврія" м.Херсон, 2007р. (номінант)

У 2008-2009 займалася в театрі пантоміми.

Має досвід роботи на телебаченні.

З 2008 служить у Дніпропетровському академічному українському музично-драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка.

Талановита артистка, із гарними зовнішніми і вокальними даними, задіяна у багатьох виставах і у всіх концертах репертуару.

   Ролі: Надія ("Заграва" В.Веретенникова), Зося ("Дами і гусари" А.Фредро), Зайчиха "Коза-Дереза" Л.Кушкової,  Катерина (" Бал" Л.Кушкової), Марі ("Лускунчик" Е.Т.А.Гофмана), Жасмин ("Ромео і Жасмин" О.Гавроша), Галя ("Майська ніч" за М.Гоголем), Дездемона («Історія Отелло» Л.Іцелєва), Мілена («Діоген» Б. Рацера, В.Константинова), Кітті («Тітонька Чарлі» за Б.Томасом), Соня ("Хазяїн" І.Карпенка-Карого), Прісінька («Шельменко-денщик Гр.Квітки-Основ’яненка), Мелашка ("Кайдашева сі'мя" за І.Нечуєм-Левицьким), Ліза ("Маріца" І.Кальмана), Принцеса ("Аладдін" Я. Стельмаха), Галя ("За двома зайцями" М.Старицького), Ганна Закревська ("Його сіятельсвто поет..." Г.Штоня) Аніка ("Пеппі Довгапанчоха"), Керол і Клея ("Чорна комедія" П.Шеффера), Лисичка("Пан Коцький"Л.Кушкової), Ведуча і солістка концерту "Світові кінохіти".

 

Заказать Интернет рекламу   |   Разработка сайтов