ВИСТАВА

afishi_Nazar.jpg

Т.Шевченко

 

 

"НАЗАР СТОДОЛЯ"

 

(Драма на 2 дії)

 

Режисер-постановник – Лідія Кушкова, народна артистка України

Художник-постановник – Володимир Бобров, засл. правцівник культури України

Хореографія – Валентина Грекова

 

 

Драматичні твори Тараса Шевченка, що дійшли до нас, - це п'єса "Назар Стодоля" (1843) та уривок історичної п'єси "Никита Гайдай" (1841). Драматургічним зацікавленням Шевченка сприяли відвідини вистав петербурзьких театрів, безпосереднє оточення поета, зокрема композитор і оперний співак С. Гулак-Артемовський та журналіст, фейлетоніст і театральний критик О. Елькан (відомий і як перекладач драматичних творів зарубіжних авторів для Александринського театру).

Тема людських взаємин і суспільних відносин, як за часів Кобзаря, так і сьогодні гостро прослідковується у нашому житті. Непорозуміння, обман і навіть зрада хвилювали героїв Шевченкової п’єси «Назар Стодоля», хвилюють ці проблеми і нинішніх українців.

Драма  була поставлена у 2001 році до 10-річчя незалежності України.

Спектакль неодноразово схвально висвітлювався на сторінках вітчизняних газет. Один з критиків визначив жанр вистави як детектив через стрімкий розвиток сюжету і уміння акторів тримати глядача у напрузі протягом усього дійства. Наш театр, окрім багатьох міст України, двічі давав «Назара Стодолю» у столиці держави місті Києві. У 2004 році виконавці головних ролей нар. арт України Г.Маслюк (Хома Кичатий) і засл. арт. України Валерій Мойсеєнко (Назар) отримали свої почесні звання. У 2013 році виставу було оновлено.

Тривалість вистави: 2 год.

Натисніть на фото, що збільнити. Потім для збереження фото пр. кн. миші - сохранить как

nazar04.jpg nazar02.jpg nazar03.jpg
Максим Подорожний (Назар Стодоля),Світлана Сушко (Галя)  Вероніка Голованьова (Стеха), Світлана Сушко (Галя) Лариса Булдигіна (Хазяйка вечорниць), Василь Петрушко (Гнат Карий)
nazar01.jpg  nazar05.jpg  nazar06.jpg
 Сцена з вистави  Василь Петрушко (Гнат Карий), Вероніка Голованьова (Стеха)  Сцена звистави

 

Эффективная реклама   |   Заказать сайт