ВИСТАВАЛеся Українка

 

 

"ЛІСОВА ПІСНЯ"

 

(Драма-феєрія на 2 дії)

 

Режисер-постановник – нар. арт. Укр. Лідія Кушкова

Художник – Володимир Миколюк

Художник по костюмах – Олена Процька

Композитор – Валентина Мартинюк

Хореограф  - Валентина Грекова

В ролях: нар. артисти України: Мих.Чернявський, Григорій Маслюк, Лідія Кушкова; засл. артисти України: Неля Ніколаєва, В.Бережницький, Людмила Бєлінська, Жанна Дмитренко, Віктор Гунькін; артисти Аліна Чорнодуб, Олександр Пасєка,Вілен Головко, Влад Олійник, Світлана Сушко, Яна Григоришина, Ярослав Безкоровайний, Василь Петрушко, Галина Самара та ін.. 
 

Сеpед  всієї  літеpатуpної  спадщини  Лесі  Укpаїнки яскpавою зіpкою виділяється її чудова дpама-феєpія "Лісова пісня", яка  є визначним  набутком  укpаїнської  і  світової  дpаматуpгії, яка не схожа  на  жодну іншу п'єсу поетеси. В ній втілилася любов поетеси до  pідної Волині, її pоздуми пpо невмиpущість духовної кpаси.  Вона  будить  у  нас  людину,  вселяє віpу в те, що пpавда, природність, благоpодство  здобудуть  пеpемогу  над  усім  лукавим,  потвоpним, нелюдським.

В основі головного конфлікту «Лісової пісні» лежить вічна суперечність між високим покликанням людини й тією буденщиною, яка часто руйнує поезію людської душі. Драма переповнена образами, створеними народною уявою і реальними особами. Мавка — дівчина з лісу. Пробуджена до життя весною та грою на сопілці Лукаша, вона оживає. З багатою, щедрою душею прийшла Мавка до людей. Від чистого кохання розквітає та збагачується душа «людського хлопця» Лукаша. Але на перешкоді їхнього щастя стоять буденні людські клопоти, які поступово засмоктують у своє болото Лукаша. Меркне в його душі все прекрасне, властиве його поетичній натурі.
Тривалість вистави: 2 год. 30 хв.

Вистава випущена у 2003 році.

lisova-01.jpg


Аліна Чорнодуб (Мавка), Олександр Пасєка (Лукаш)Вистава 'Лісова пісня' Дніпропетровський театр ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА Вистава 'Лісова пісня' Дніпропетровський театр ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА Вистава 'Лісова пісня' Дніпропетровський театр ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА
 Володимир Носко (Куць)  Тетяна Башкатова, Галина Самара, Олена Завгородня  з.а.У. Неля Ніколаєва (Килина) 

Реклама в Интернете   |   Заказать создание сайта