Правила поведінки у театрі


1. НЕ ЗАПІЗНЮЙТЕСЬ! Перед початком вистави лунають три дзвоники. Перший – за 15 хвилин, другий – за 7-10 і третій – за 1-3 хвилини до початку спектаклю. Приходьте до театру хвилин за 20-30. Займіть свої місця  після другого дзвоника.

2. Не слід приносити до зали для глядачів їжу та напої. Рекомендуємо придбати буклет у білетерів, з якого ви дізнаєтеся про  історію театру, його корифеїв,  діючий репертуар. Також можна придбати програмку і  ознайомитися з дійовими особами та виконавцями ролей,  авторами  вистави. 

3. Збереження тиші у театрі – головне правило. Перед початком вистави вимкніть повністю мобільні телефони та інші пристрої, які будуть заважати як глядачам, так і артистам на сцені. Не можна розмовляти і вставати з місця під час перегляду вистави.

4. Антракт триває 10-20 хв.  Займіть свої місця у залі, як пролунає другий дзвоник.

5. В антракті можна обговорити побачене, знайти портрети артистів, відвідати зимовий сад і буфет.

6. Не слід надто бурхливо виражати свої емоції під час перегляду вистави (свистіти, тупотіти ногами, викрикувати).

7. Після завершення вистави, коли опуститься завіса, не поспішайте  у гардероб за одежею.  Завіса підніметься знову і артисти вийдуть на уклін. Поаплодуйте їм. Якщо спектакль або гра конкретного артиста вам сподобалась, зазвичай вигукують "Браво!"

8. Якщо ви принесли артистам квіти, не кидайте їх на сцену. Підніміться  сходами  і віддайте у руки. Будьте взаємоввічливими і уважними,  тоді у вас залишаться приємні спогади від  свята – відвідування театру.

Приємного перегляду!

 

 

Реклама в Интернете   |   Заказать создание сайта