БУЛДИГІНА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА


KOLEKTIV_2_2_Buldigina.jpg

Провідний майстер сцени

 

   Булдигіна Лариса Миколаївна після закінчення Дніпропетровського театрального училища працює у Дніпропетровському академічному українському музично-драматичному театрі з 1980 року. За роки у роботі в  
театрі зарекомендувала себе як професіональний митець: хороша  дикція,  пластика, висока працелюбність – все це дозволяє актрисі створювати колоритні характерні образи у комедіях, казках і драмах.  Захоплення у глядачів 80-90х років викликали різноманітні образи створені актрисою. Кумедна Мотря в "Сватанні на Гончарівці" Г.Квітки-Основ’яненка, спокусливі злодійки: Рукояткіна у "Допиті" С.Родіонова та Глорія у "Любій Памеллі"Дж.Патріка, єврейка Адель у "Тев’є-молочник" Шолом-Алейхема, граціозна Анна ("Ярослав Мудрий" І.Кочерги), загадкова фея у казці "Міністр її величності" М.Варфоломєєва та багато інших.  У театрі Булдигіна Л.М. зіграла більше п’ятдесяти ролей у виставах класичного, сучасного і зарубіжного репертуару. Здібність до перевтілення, готовність до імпровізації чітко простежуються у таких  роботах: Текля ("Доки сонце зійде – роса очі виїсть"М.Кропивницького), Саша ("Брехня В.Винниченка), Дарина ("Телефон довіри"В.Жолдака), Килина ("Лісова пісня" Л.Українки, Іруся ("Шлюб за оголошенням"В.Канівця), "Два клени" Є.Шварца та ін..

   Сьогодні Булдигіна Л.М. у розквіті творчих сил. У повній мірі володіє технікою гримування, про що свідчать образи літньої Марієтти у Шекспірівській комедії "Все добре, що кінчається гаразд" та Змії у казці "Котигорошко" А.Шияна. Глядачі із цікавістю стежать за її героїнями: П’єреттою з вистави "8 жінок" Р.Тома, Іриною "Двоє і ніч" В.Мережка), Риммою ("Страсті по Торчалову" М.Воронова), Ненні у істор. драмі "Королеви" ("Марія Стюарт") за Ф.Шиллером), Килина ("Лісова пісня" Л.Українки), Мишильда ("Лускунчик" за Е.Т.А. Гофманом), Сюзон ("Милі дітки" Ф.Кампо), Вона ("Двоє і ніч" В.Мережка), Хазяйка вечорниць ("Назар Стодоля" Т.Шевченка)  та багато інших.

 

 

 

 

 

 

Интернет реклама под заказ   |   Заказать сайт для бизнеса